Na stadionie Craven Cottage miał miejsce mecz pomiędzy Fulham oraz Brighton: 3-0

W meczu 27. kolejki Premier League pomiędzy Fulham a Brighton, który odbył się 2 marca 2024 roku na stadionie Craven Cottage, drużyna gospodarzy okazała się zdecydowanie lepsza, zwyciężając 3-0. Wynik na przerwę wskazywał już na dominację Fulham, które skutecznie wykorzystało swoje szanse, zapewniając sobie komfortowe zwycięstwo.

Fulham 3-0 Brighton: Dominacja Gospodarzy na Craven Cottage

W środowe popołudnie na stadionie Craven Cottage w ramach 27. kolejki Premier League odbył się mecz pomiędzy drużynami Fulham i Brighton. Gospodarze przystąpili do spotkania z determinacją, a ich wysoka forma zaowocowała imponującym zwycięstwem 3-0 nad Gośćmi.

Spotkanie rozpoczęło się pełne emocji, a już w 8. minucie sędzia Simon Hooper pokazał żółtą kartkę Carlosowi Balebie z Brighton. Fulham przejął inicjatywę i w 21. minucie Harry Wilson otworzył wynik spotkania po zagraniu Rodrigo Muniza, ustalając wynik na 1-0 dla Gospodarzy.

Po kolejnych groźnych akcjach Fulham, to znów bramka padła po ich stronie. Tym razem w 32. minucie Rodrigo Muniz podwyższył prowadzenie po asyście Harry'ego Wilsona, ustalając wynik do przerwy na korzyść Gospodarzy - 2-0.

Druga połowa również była pełna intensywnych akcji, a w 57. minucie Pervis Estupiñán z Brighton zobaczył żółtą kartkę. Mimo starań Gości, to Fulham zachował kontrolę nad meczem. W końcowej fazie spotkania, w doliczonym czasie gry, Adama Traoré ustalił wynik na 3-0 po podaniu od Bobby'ego Decordova-Reida.

W zaciętym pojedynku nie obyło się bez kartek - w 89. minucie Bobby Decordova-Reid z Fulham został ukarany żółtą kartką. Po pełnym zaangażowania starciu, ostateczny gwizdek arbitra oznaczał zwycięstwo Fulham 3-0 nad Brighton.

Po tym zwycięstwie, Fulham ma przed sobą kolejne wyzwania, zmierzy się kolejno z Wolves, Tottenhamem i Sheffield United. Z kolei drużyna z Brighton będzie miała okazję udowodnić swoją wartość w starciach z AS Romą, Nottingham Forest oraz ponownie z AS Romą.