Spotkanie Brighton kontra Chelsea na obiekcie The American Express Community Stadium dnia 2022-10-29 14:00 - wynik końcowy 4-1

Brighton kontra Chelsea, wynik 4-1. W dniu 2022-10-29 14:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Brighton a Chelsea.

Po pierwszej połowie spotkania między Brighton a Chelsea wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Gole strzelali: L. Trossard 5' 1-0 K. Mitoma R. Loftus-Cheek 14' 2-0 T. Chalobah 42' 3-0 K. Havertz 48' 3-1 C. Gallagher P. Groß 90' 4-1

Żółte kartki Brighton: Julio Enciso 83'

Żółte kartki Chelsea: Mateo Kovačić 11' Raheem Sterling 50'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Brighton stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Aston Villa. Kolejno natomiast Chelsea zmierzy się z Dinamo Zagreb. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Manchester City.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Julio Enciso Mateo Kovačić raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, spektakularne gole oraz asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to mecze mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Brighton i Chelsea z ligi Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, The American Express Community Stadium.