Mecz Newcastle - Brighton na stadionie St. James' Park dnia 2022-03-05 15:00 - wynik 2-1

Dnia 2022-03-05 15:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 28 pomiędzy Newcastle a Brighton.

Po pierwszej połowie spotkania między Newcastle a Brighton wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: R. Fraser 12' 1-0 F. Schär 14' 2-0 R. Fraser L. Dunk 55' 2-1 P. Groß

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 87'

Żółte kartki Brighton: Shane Duffy 63'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Newcastle zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Everton natomiast Brighton z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Manchester City.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. Joelinton Shane Duffy częstokroć zagwarantowały wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami okazują się zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Trafiamy na wspaniałe asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego fana, żeby oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Newcastle i Brighton z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St. James' Park.