Brighton - West Ham, wynik meczu: 1-3

Pierwsza część spotkania między Brighton i West Ham zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2023-08-26 16:30 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Brighton i West Ham.

Gole strzelali: J. Ward-Prowse 19' 0-1 J. Bowen 58' 0-2 S. Benrahma M. Antonio 63' 0-3 J. Bowen P. Groß 81' 1-3 J. Veltman

Żółte kartki Brighton: Kaoru Mitoma 88'

Żółte kartki West Ham: James Ward-Prowse 24' Edson Álvarez 45' Thilo Kehrer 89'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Brighton stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami Manchester United i Bournemouth a West Ham z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Liverpool.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Premier League. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo Kaoru Mitoma James Ward-Prowse nieprzerwanie zapewniają wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, wyśmienite asysty czy bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi są bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż potyczki męczą. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Brighton i West Ham w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, The American Express Community Stadium.