Na obiekcie The American Express Community Stadium miało miejsce spotkanie pomiędzy Brighton oraz Burnley: 1-1

Dziś mieliśmy okazję śledzić emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Brighton i Burnley w ramach 16. kolejki Premier League. Mecz, który odbył się na The American Express Community Stadium, zakończył się remisem 1-1. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Burnley 1-0, jednak druga połowa przyniosła wyrównanie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego starcia.

Emocjonujący remis pomiędzy Brighton a Burnley na The American Express Community Stadium

W sobotnie popołudnie na The American Express Community Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Brighton & Hove Albion a Burnley. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1, a emocje sięgały zenitu.

Przebieg spotkania:

Na samym początku goście objęli prowadzenie za sprawą Wilsona Odoberta, który skierował piłkę do bramki w 45. minucie meczu. Wynik do przerwy 0-1 na korzyść Burnley nie napawał optymizmem kibiców gospodarzy.

Po wznowieniu gry obie ekipy starały się o utrzymanie równowagi, aż do 77. minuty, kiedy to S. Adingra wyrównał wynik, zdobywając bramkę dla Brighton & Hove Albion. Asystę przy tym trafieniu zanotował P. Groß.

Żółte kartki padły w dużej liczbie, z czego zawodnicy Burnley - Dara O'Shea, Charlie Taylor, Wilson Odobert i Nathan Redmond - musieli uważać na swoje zachowanie, by uniknąć czerwonych kartek.

Wśród gospodarzy nie padła żadna czerwona kartka, podobnie jak wśród gości.

Następne mecze obu drużyn zapowiadają się równie interesująco. Brighton & Hove Albion zmierzy się kolejno z Marseille, Arsenal oraz Crystal Palace, natomiast Burnley zmierzy się z Everton, Fulham i Liverpool. Kibice z pewnością nie mogą się doczekać kolejnych emocjonujących spotkań.