Dnia 2022-05-07 16:30 odbył się mecz między Brighton oraz Manchester United: 4-0

Brighton - Manchester United zakończony wynikiem 4-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Brighton a Manchester United wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-05-07 16:30 na stadionie The American Express Community Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Brighton oraz Manchester United.

Gole strzelali: M. Caicedo 15' 1-0 Cucurella 49' 2-0 L. Trossard P. Groß 57' 3-0 L. Trossard L. Trossard 60' 4-0

Żółte kartki Brighton:

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 45' Diogo Dalot 47'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Brighton stanie naprzeciw Leeds, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Crystal Palace a Manchester United z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Cristiano Ronaldo nieprzerwanie gwarantują kapitalnym entuzjastom mnóstwo emocji. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że mecze nie są warte uwagi. Nieustannie natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe bramki czy asysty, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Brighton i Manchester United i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak The American Express Community Stadium.