Mecz Wolves - Brighton zakończony wynikiem 0-3 na stadionie Molineux Stadium

Wolves - Brighton zakończony wynikiem 0-3.

Pierwsza połowa meczu między Wolves oraz Brighton zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-04-30 14:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Wolves a Brighton.

Gole strzelali: A. Mac Allister 42' 0-1 L. Trossard 70' 0-2 D. Welbeck Y. Bissouma 86' 0-3

Żółte kartki Wolves: Conor Coady 21' Hee-Chan Hwang 72'

Żółte kartki Brighton: Marc Cucurella 60'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wolves stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Norwich. Kolejno natomiast Brighton z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz West Ham.

Bardzo często oddani fani śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Conor Coady Marc Cucurella wielokrotnie zapewniają wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki między drużynami są zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to spotkania statyczne. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Wolves oraz Brighton w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Molineux Stadium.