Dnia 2022-08-30 18:30 na stadionie Craven Cottage miało miejsce spotkanie między Fulham oraz Brighton - 2-1

Dnia 2022-08-30 18:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Fulham a Brighton.

Pierwsza połowa spotkania między Fulham i Brighton zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: A. Mitrović 48' 1-0 N. Kebano L. Dunk 55' 2-0 A. Mac Allister 60' 2-1

Żółte kartki Fulham: Antonee Robinson 68' Harrison Reed 83'

Żółte kartki Brighton: Pervis Estupiñán 55'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Fulham zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Newcastle. Kolejno natomiast Brighton podejmie Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace oraz Liverpool.

Dzisiaj wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Premier League. Interesujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Antonee Robinson Pervis Estupiñán nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami bywają bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że potyczki nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Fulham i Brighton z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Craven Cottage.