Mecz Brighton kontra Brentford dnia 2021-12-26 20:00: wynik końcowy 2-0

Brighton kontra Brentford, wynik końcowy 2-0. Dnia 2021-12-26 20:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Brighton a Brentford.

Pierwsza część spotkania między Brighton a Brentford zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: L. Trossard 34' 1-0 E. Mwepu N. Maupay 42' 2-0 J. Moder

Żółte kartki Brighton: Adam Webster 59'

Żółte kartki Brentford: Mads Bech Sörensen 38' Christian Nørgaard 45' Ivan Toney 77'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brighton zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Everton oraz West Brom. Kolejno natomiast Brentford zmierzy się z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz Port Vale.

Wierni kibice śledzą starcia, które startują w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Adam Webster Mads Bech Sörensen nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się przechodzące do historii bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między piłkarzami ligowymi są zażarte, rzadko zdarza się, że są to widowiska nużące. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Brighton oraz Brentford w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak The American Express Community Stadium.