Brighton - Southampton, wynik spotkania: 2-2

Brighton - Southampton, wynik 2-2. Dnia 2022-04-24 13:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Brighton i Southampton.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Brighton oraz Southampton wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: D. Welbeck 2' 1-0 M. Salisu 44' 2-0 J. Ward-Prowse 45' 2-1 J. Ward-Prowse 54' 2-2 Oriol Romeu

Żółte kartki Brighton: Marc Cucurella 45'

Żółte kartki Southampton:

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Brighton stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami Manchester United i Leeds natomiast Southampton podejmie Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Liverpool.

Liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Marc Cucurella nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe zmagania między zawodnikami są niezwykle zażarte, nie często bywa, iż są to spotkania drętwe. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Brighton oraz Southampton z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The American Express Community Stadium.