Dnia 2023-04-26 18:30 odbył się mecz Nottingham Forest - Brighton: 3-1

Nottingham Forest - Brighton 3-1.

Po pierwszej połowie meczu między Nottingham Forest a Brighton wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2023-04-26 18:30 na stadionie The City Ground rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 33. Zmierzyły się Nottingham Forest oraz Brighton.

Gole strzelali: F. Buonanotte 38' 0-1 P. Groß 45' 1-1 Danilo 69' 2-1 T. Awoniyi M. Gibbs-White 90' 3-1

Żółte kartki Nottingham Forest: Felipe 4' Keylor Navas 90'

Żółte kartki Brighton:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia meczu - Jarred Gillett, Australia. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Nottingham Forest stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Arsenal. Kolejno natomiast Brighton z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Everton oraz Arsenal.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Felipe nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi są nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że zmagania nudzą fana. Bardzo często obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Nottingham Forest i Brighton jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak The City Ground.