Na obiekcie The American Express Community Stadium miało miejsce spotkanie Brighton vs Chelsea zakończone wynikiem 1-1

Brighton vs Chelsea wynik spotkania 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Brighton i Chelsea wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-01-18 20:00 na obiekcie sportowym The American Express Community Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Brighton oraz Chelsea.

Gole strzelali: H. Ziyech 28' 0-1 N. Kanté A. Webster 60' 1-1 A. Mac Allister

Żółte kartki Brighton: Dan Burn 80'

Żółte kartki Chelsea: Marcos Alonso 59' Antonio Rüdiger 81'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Brighton stanie naprzeciw Tottenham, następne spotkania z drużynami Watford oraz Burnley a Chelsea podejmie Plymouth. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Crystal Palace.

Bardzo często oddani fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Dan Burn Marcos Alonso niejednokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, wyjątkowe gole oraz asysty dodające smaczku całemu widowisku. Zmagania między zawodnikami z ligi są niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że są to widowiska nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Brighton i Chelsea w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak The American Express Community Stadium.