Brighton vs Tottenham, wynik meczu: 0-2

Brighton vs Tottenham, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Brighton a Tottenham wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-03-16 19:30 na stadionie The American Express Community Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 16. Zmierzyły się Brighton oraz Tottenham.

Gole strzelali: C. Romero 37' 0-1 D. Kulusevski H. Kane 57' 0-2 R. Bentancur

Żółte kartki Brighton: Neal Maupay 7' Joël Veltman 45'

Żółte kartki Tottenham: Sergio Reguilón 43' Cristian Romero 55'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter meczu - Robert Jones, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Brighton stanie naprzeciw Norwich, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Tottenham. Kolejno natomiast Tottenham zmierzy się z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz Brighton.

Wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Neal Maupay Sergio Reguilón wielokrotnie zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska mało interesujące. Stale zdarzają się niezwykłe asysty i bramki, brutalne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Brighton i Tottenham jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, The American Express Community Stadium.