Back to Top

Mecz pomiędzy Brighton kontra Nottingham Forest, wynik końcowy 1-0

Spotkanie Brighton kontra Nottingham Forest dnia 2024-03-10 14:00: 1-0

Wczoraj na American Express Stadium odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Brighton i Nottingham Forest. W spotkaniu 28. kolejki Premier League padł wynik 1-0 na korzyść gospodarzy. Bramkę decydującą o zwycięstwie zdobył zespół Brighton, utrzymując prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 10 marca 2024 roku o godzinie 14:00, a emocje sięgały zenitu na trybunach oraz na boisku.

Fulham kontra Brighton zakończony wynikiem 3-0

Na stadionie Craven Cottage miał miejsce mecz pomiędzy Fulham oraz Brighton: 3-0

W meczu 27. kolejki Premier League pomiędzy Fulham a Brighton, który odbył się 2 marca 2024 roku na stadionie Craven Cottage, drużyna gospodarzy okazała się zdecydowanie lepsza, zwyciężając 3-0. Wynik na przerwę wskazywał już na dominację Fulham, które skutecznie wykorzystało swoje szanse, zapewniając sobie komfortowe zwycięstwo.

Brighton vs Everton, wynik 1-1

Spotkanie Brighton vs Everton zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-02-24 15:00

W meczu 26. kolejki Premier League drużyny Brighton i Everton zanotowały remis 1-1 na American Express Stadium. Spotkanie odbyło się 24 lutego o godzinie 15:00, a mimo bramkowego impasu w pierwszej połowie, obie ekipy potrafiły znaleźć drogę do siatki po przerwie, dzieląc się punktami na zielonym boisku.

Sheffield Utd vs Brighton, wynik 0-5

Mecz Sheffield Utd - Brighton zakończony wynikiem 0-5

Wczorajszy mecz w ramach 25. kolejki Premier League okazał się niezwykle jednostronny, kiedy to drużyna Sheffield Utd podejmowała ekipę Brighton na stadionie Bramall Lane. Zespoły nie zdołały doprowadzić do zaskakującego przełomu, a ostatecznie to goście z Brighton dominowali na murawie, zwyciężając 5:0. Wynik na przerwę wskazywał na przewagę 2:0 dla drużyny gości, którzy pewnie kontrolowali grę przez całe spotkanie.

Mecz pomiędzy Tottenham vs Brighton, wynik końcowy 2-1

Dnia 2024-02-10 15:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz Tottenham kontra Brighton zakończony wynikiem 2-1

W ostatniej kolejce Premier League doszło do starcia pomiędzy zespołami Tottenhamu i Brightona, które odbyło się w Tottenham Hotspur Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po emocjonującej rywalizacji. Pomimo prowadzenia gości 1-0 na przerwę, ekipa Tottenhamu zdołała odwrócić losy spotkania i wywalczyć cenne trzy punkty. Wydarzenie to miało miejsce w dniu 10 lutego 2024 roku o godzinie 15:00, co oznacza, że od tego czasu minęło już dwa dni.

Mecz Luton vs Brighton, wynik końcowy 4-0

Mecz Luton kontra Brighton dnia 2024-01-30 19:45 - końcowy wynik 4-0

W dniu 30 stycznia 2024 roku odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Luton i Brighton na stadionie Kenilworth Road. W tym starciu zespoły rywalizowały w ramach 22. kolejki Premier League. Po emocjonującym widowisku Luton zwyciężyło 4-0, ustalając wynik już na przerwę - 3-0.