Na obiekcie Elland Road dnia 2023-03-11 15:00 odbyło się spotkanie Leeds kontra Brighton zakończone wynikiem 2-2

Leeds kontra Brighton 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Leeds a Brighton zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-03-11 15:00 na obiekcie sportowym Elland Road rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Leeds i Brighton.

Gole strzelali: A. Mac Allister 33' 0-1 K. Mitoma P. Bamford 40' 1-1 J. Harrison J. Harrison 61' 1-2 J. Harrison 78' 2-2 W. Gnonto

Żółte kartki Leeds: Junior Firpo 90'

Żółte kartki Brighton: Moisés Caicedo 83'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Brighton:

Główny arbiter meczu to Paul Tierney, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Leeds stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami Arsenal i Nottingham Forest. Kolejno natomiast Brighton zmierzy się z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Grimsby.

W dzisiejszych czasach oddani kibice z zapałem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Junior Firpo Moisés Caicedo często zapewniają wyborowym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Wspaniałe zmagania między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż są to widowiska statyczne. Bardzo często obserwujemy idealne bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Leeds i Brighton jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Elland Road.