Mecz między Fulham i Brighton na obiekcie Craven Cottage dnia 2022-08-30 18:30: 2-1

Fulham - Brighton 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Fulham a Brighton wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-08-30 18:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Brighton.

Gole strzelali: A. Mitrović 48' 1-0 N. Kebano L. Dunk 55' 2-0 A. Mac Allister 60' 2-1

Żółte kartki Fulham: Antonee Robinson 68' Harrison Reed 83'

Żółte kartki Brighton: Pervis Estupiñán 55'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Fulham zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Newcastle. Kolejno natomiast Brighton zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Liverpool.

Kibice śledzą potyczki ligi Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Antonee Robinson Pervis Estupiñán wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom wiele emocji. Interesujące zmagania między zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to spotkania drętwe. Trafiamy na efektowne bramki i asysty, bezlitosne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Fulham oraz Brighton z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Craven Cottage.