West Ham - Brighton, wynik meczu - 0-2

West Ham - Brighton 0-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między West Ham a Brighton wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-08-21 13:00 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły West Ham oraz Brighton.

Gole strzelali: A. Mac Allister 22' 0-1 L. Trossard 66' 0-2 P. Groß

Żółte kartki West Ham: Thilo Kehrer 20' Aaron Cresswell 71'

Żółte kartki Brighton:

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna West Ham stanie naprzeciw Viborg, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Tottenham a Brighton z Forest Green. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Fulham.

Liczni kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Premier League. Składające się z zdolnych graczy drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Thilo Kehrer raz za razem sprawiają kapitalnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania między drużynami bywają zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że spotkania nas męczą. Systematycznie trafiamy na wspaniałe gole czy asysty, brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki dodające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak West Ham oraz Brighton z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, London Stadium.