Mecz Manchester United vs Brighton, wynik końcowy 1-2

Manchester United vs Brighton zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Manchester United i Brighton wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-08-07 13:00 na stadionie Old Trafford odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 1 pomiędzy Manchester United a Brighton.

Gole strzelali: P. Groß 30' 0-1 D. Welbeck P. Groß 39' 0-2 A. Mac Allister 68' 1-2

Żółte kartki Manchester United: Scott McTominay 25' Lisandro Martínez 45' Harry Maguire 53' Luke Shaw 74'

Żółte kartki Brighton: Leandro Trossard 53'

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Brighton:

Główny sędzia spotkania to Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Manchester United stawi czoła Brentford, następne spotkania z drużynami Liverpool i Southampton. Kolejno natomiast Brighton z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Leeds.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Złożone z zdolnych napastników i obrońców piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Scott McTominay Leandro Trossard często zapewniły kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zażarte, nie często zdarza się, że są to mecze nużące. Obserwujemy nieprzepisowe faule, wyjątkowe asysty czy gole, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Manchester United i Brighton z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Old Trafford.